جزئیات نمایشگاه

تاریخ

21-24 آبان ماه 98

مکان

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

نوع نمایشگاه

ملی

نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان – شهر آفتاب

درباره نمایشگاه

نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان با مشارکت دفاتر حرفه ای معماران برتر کشور، تامین‏ کنندگان مصالح ساختمانی، سرمایه‏ گذاران، معماران جوان ، شرکت‏های سازنده و …. در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب با حضور مسئولین دولتی در مورخ 21 آبان 1398 افتتاح می گردد.

این نمایشگاه مکانی بسیار مناسب جهت آشنایی با آخرین نوآوری‏ها و پیشرفت‏ها در حوزه ساخت و ساز است و به نوعی بزرگ‏ترین گردهمایی سازندگان و مهندسین ساخت و ساز در ایران محسوب می‏گردد. غرفه داران نمایشگاه ساختمان، در کنار ارائه جدیدترین محصولات‏شان، کارگاه‏های آموزشی جامعی را جهت ارائه اطلاعات کاربردی به مهندسین و متخصصین برگزار می‏ کنند. نمایشگاه ملی معماران و کارفرمایان همچنین فرصتی ویژه برای آشنایی و برقراری ارتباط مستقیم با تولید کنندگان محصولات ساختمانی و اخذ نمایندگی محصولات‏شان است.

نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

معرفی نمایشگاه

ضرورت و نیاز ایجاد ارتباط و پیوند مناسب میان معماران، طراحان و افراد صاحب ایده با سرمایه‌گذاران و سازندگان ساختمان، انجمن کارفرمایی طراحی و معماری را برآن داشت تا با طراحی رویدادی متفاوت از طریق برگزاری نمایشگاه اقدام نماید. فستیوال ملی معماران و کارفرمایان فرصتی برای معرفی توانمندی‌های جامعه معماران و ایجاد ارتباط موثر بین معماران و صاحبان پروژه، معرفی معماران به سرمایه‌گذاران و ارتقای مهارت‌های‌ کسب‌وکار معماران می باشد.

نمایشگاه ملی معماران و کارفرمایان فرصتی برای نمایش برترین آثار جانبی یک معمار، پروژه های شاخص و همچنین فرصت شناسایی معماران صاحب ایده خواهد بود. در طی 4 روز برگزاری نمایشگاه به صورت هم زمان دوره‌های تخصصی مدیریتی حوزه معماری و کارگاه‌های آموزشی نیز اجرا می‌گردد.

اهداف نمایشگاه

 • توسعه تعامل و ارتباط تجاری معماران و سازندگان
 • نمایش توانمندی جامعه معماری ایران
 • دعوت از انجمن‌ها، پیمانکاران و کارفرمایان حوزه ساختمان
 • تبیین راه‌های همکاری موسسات و نهادهای دولتی و خصوصی
 • ارتقای مهارت‌های کسب‌وکار و درآمدزایی معماران
 • ثبت حقوق آثار معماری

برنامه های جانبی نمایشگاه

هم زمان با برگزاری نمایشگاه ملی معماران کارفرمایان نمایشگاه تخصصی صنایع ساختمانی و خدمات فنی و مهندسی در گروه های مختلف با مشارکت تامین کنندگان و شرکت های دانش بنیان در مکانی مناسب جهت آشنایی با آخرین نوآوریها و پیشرفتهای در حوزه ساخت و ساز تدارک دیده شده است .تامین کنندگان با رویکرد جدید در کنار محصولاتشان امکان برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور مهندسین و معماران را خواهند داشت و فرصتی ویژه برای آشنایی و برقرای ارتباط مستقیم با مخاطبین خود خواهند بود .

دست آوردهای نمایشگاه

 • ارتباط با کارفرمایان
 • ارتباط با معماران
 • برندینگ
 • نمایش ملی آثار معماری
 • گردهمایی اعضای اکوسیستم معماری
 • ارتباطات تجاری با سرمایه‌گذاران و سازندگان
 • پیشکسوتان، مفاخر و چهره‌های مطرح حوزه معماری
 • تحلیل و بررسی چالش‌ها و مشکلات معماری

بخش های فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

divider

گالری ملی معماران جوان

تکنیک و فن آوری برای معماران و طراحان جوان یک امر ضروریست که گاهی در جهت ارتباط با مشتریان در حوزه کسب و کار، باید مورد توجه قرار گیرد. و هسته ی اصلی آن تعاملات بین معماران ، کارفرمایان و مشتریان می باشد که به شما می گوید که چگونه سر پرست تیم شرکت خود را به چالش بکشید و می توانید با ناکار آمدی های بزرگ مبارزه کنید. معماران جوان نیاز به دید مشتری دارند، تا بتوانند این مسائل را ببینند اما چه چیزی باعث می شود تا یک تیم، یکپارچه و باز قابل اجرا و ممکن شود تا شما بتوانید کسب و کار خود را سریع تر کنید و به آن امنیت ببخشید.

انجمن صنفی کارفرمایی طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی شهر تهران با برگزاری ” اولین گالری معماران جوان در نمایشگاه ملی معاران و کارفرمایان” تلاش نموده است تا بستر معرفی معماران جوان شکل دهد .

تامین کنندگان

هم زمان با برگزاری نمایشگاه ملی معماران کارفرمایان نمایشگاه تخصصی صنایع ساختمانی و خدمات فنی و مهندسی در گروه های مختلف با مشارکت تامین کنندگان و شرکت های دانش بنیان در مکانی مناسب جهت آشنایی با آخرین نوآوریها و پیشرفتهای در حوزه ساخت و ساز تدارک دیده شده است. تامین کنندگان با رویکرد جدید در کنار محصولاتشان امکان برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور مهندسین و معماران را خواهند داشت و فرصتی ویژه برای آشنایی و برقرای ارتباط مستقیم با مخاطبین خود خواهند بود .

سازمانهای کارفرمایی

سازمان های کارفرمایی و حاکمیتی داری اهمیت و مشخصات ویژه و متفاوتی نسبت به ساختارهای اجرایی و پیمانکاری دارد و این سازمانها نقش مهمی در جهت سیاست گذاری ایفا میکند. بر همین اساس برنامه ربطی شده است در زمان برگزاری نمایشگاه ملی معماران و کارفرمایان با دعوت از مدیران و خبرگان صنف همچنین مسئولین وزارت راه وشهر سازی، شهرداری، شورای شهر، مجلس شورای اسلامی، سازمان نظام مهندسی، انجمن های صنفی و علمی و سایر نهاد های خصوصی فرصتی مناسب برای گفتگو و هم اندیشی چالش های صنفی و معماری با ارائه راهکارها مورد نقد و بررسی قرار دهند.

مخاطبین این نشست ها و کارگاه ها مدیران ساختارهای حاکمیتی (مانند هلدینگ های سرمایه گذاری ، فعال در بخش پروژه ها )، سازمانهای کارفرمایی ( دولتی و خصوصی)، مدیران و دست اندرکاران پورتفولیها و پروژه ها ، پیمانکاران و سیستم های اطلاعات مدیرت پروژه ها ( pmis) و دست اندرکاران بخش صنعت ساخت و ساز می باشد.

دفاتر حرفه ای معماران

پاسخ به مسائل و ایده اولیه طراحی ، بازتابی است که معمار و طراح در مواجه به حل یک مسئله در ذهن خود پروش می دهد. معماران فرهیخته ما توانسته اند با افتخار و با شایستگی های علمی ، فنی و هنری خود بر فراز دانش و فن آوری افتخارات بزرگی را کسب کنند. به پاس این افتخارات غرور آفرین نمایشگاه ملی معماران و کارفرمایان با دعوت از معماران برجسته و موفق تلاش نموده است با طراحی فضاهای حرفه ای و کاربردی گردهمایی، این اساتید را فراهم نماید و فرصتی ویژه برای سازندگان و سازمانهای کارفرمایی برای آشنایی و برقراری ارتباط مستقیم با معماران کشور ایجاد می نماید .

برگزار کننده : انجمن صنفی کارفرمایی طراحی و معماری

مجری : شرکت نمایشگاهی چیستا