جزئیات نمایشگاه

تاریخ

20-22 شهریور ماه 98

مکان

ازبکستان – تاشکند

نوع نمایشگاه

بین المللی

نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی تاشکند ازبکستان

نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی تاشکند ازبکستان تنها نمایشگاه تخصصی صنعت نساجی و مد با شرکت کنندگان و بازدید کنندگان بین المللی در ازبکستان می باشد. این نمایشگاه توسط بخش‌های مهم دولت و انجمن‌های صنعت نساجی پشتیبانی می‌شود. این نمایشگاه از پیشتیبانان بین المللی و محلیِ رسمی و معتبری نیز برخوردار است که نشان از اهمیت‌های ویژه این رویداد دارد.

شرکت کنندگان نمایشگاه
برندهای بین المللی متعدد و معروف به طور منظم در نمایشگاه نساجی ازبکستان شرکت می‌کنند و وعده‌های جدیدی نیز در مورد کار با بازار نو ظهور ازبکستان داده‌اند که طبق گفته تعدادی از تولیدی‌های این کشور بسیاری از این وعده‌ها به مرحله اجرایی رسیده است.

در عین حال، منسوجات ازبکستان موقعیت بهتری در کسب و کار نساجی بین المللی بدست آورده است و با موفقیت در حال رقابت با تولیدی‌های پارچه‌ از ترکیه، چین، هند و دیگر کشورهای نساجی است. منسوجات کشور ازبکستان به آسانی توسط خریداران بین المللی از خارج از کشور خریداری می‌شوند. محصولات ازبکستان را می‌توان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای Auchan, C&A, Walmart, Quelle و جاهای دیگر دید. بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان ازبکستان بهترین محصولات خود را در نمایشگاه نساجی ازبکستان ارائه می‌کنند.

نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی تاشکند ازبکستان در تاریخ 20 الی 22 شهریور ماه 98 در تاشکند ازبکستان برگزار می گردد و شرکت نمایشگاهی چیستا نماینده رسمی ثبت نام غرفه داران و بازدید کنندگان ایرانی این نمایشگاه می باشد.

نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی تاشکند ازبکستان