جزئیات نمایشگاه

تاریخ

13-16 بهمن ماه 98

مکان

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

نوع نمایشگاه

بین المللی

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته تهران

چوب

چوب تنها منبع طبیعی تجدیدپذیر است. نفت و زغال و دیگر معادن سرانجام روزی تمام خواهد شد، ولی جنگلی که خوب نگهداری شود به‌طور نامحدود به تولید چوب ادامه خواهد داد. چوب جایگاه برجسته‌ای در اقتصاد جهانی دارد. تولید سالانه چوب در جهان ۲۵۰۰ میلیون متر مکعب است. خواص فیزیکی و شیمیایی و نیز مکانیکی چوب آن را فعلاً بی جانشین کرده‌است

صنعت چوب

صنعت چوب مشاغل مستقیم و غیر مستقیم ایجاد می‌کند و با ایجاد ارزش افزوده نیاز داخل را برطرف و می‎تواند تراز تجاری را مثبت ‌کند. صنعت چوب باعث ارزش افزوده منابع غیر چوبی مانند پلاستیک، شیشه و مواد ساختمانی نیز می‌شود و یک منبع درآمدزایی ریالی و ارزی برای کشور حتی بدون اتکاء به منابع جنگلی داخلی می‌باشد. شرایط موجود بخش صنعت چوب با بررسی کمی وضعیت واردات، تولید و اشتعال، صادرات و تراز تجاری فرآورده‌های چوبی مشخص می‌شود.

صنایع تولید محصولات چوبی یکی از صنایعی هستند که به خوبی می‎توانند با رشد و گسترش در خور، بحران بیکاري در کشور را متأثر ساخته و با ایجاد مشاغل مستقیم و غیرمستقیم، نیروي بیکار جامعه را جذب کنند. بنابراین، توسعه، تجهیز و گسترش آنها به منظور مبارزه با بیکاري توصیه می‎شود. صنایع تولید محصولات چوبی که عمدتاً صنایع خصوصی و نسبتا ً کوچکی هستند، داراي آثار غیر مستقیم اشتغالزایی مؤثري می‎‎باشند. بخشهاي چوب و کاغذ رتبه سوم )بعد از نساجی و چرم( توان اشتغال‎زایی را در کل زیربخشهاي صنعت دارا می‎باشند. اتحادیه اروپا بر توسعه اقتصادي براساس منابع تجدید پذیر تأکید می‎کند. سیر مراحل تهیه و آماده سازي چوب تا مراحل عمل‎آوري اولیه تا ثانویه و نهایتاً مصرف چوب به عنوان منبع تجدید شونده کارساز بودن این بخش صنعتی در ایجاد فرصتهاي شغلی و ارزش افزوده را نشان می‎دهد. واردات مواد خام می‎تواند ارزش افزوده و اشتغال را افزایش دهد.

نمایشگاه صنعت چوب تهران

WOODEX نمایشگاه صنعت چوب تهران یکی از بزرگترین و برجسته ترین نمایشگاههای تخصصی بین‎المللی در این زمینه در ایران است.با توجه به تقاضای روز افزون بازار به مواد اولیه صنایع چوب در راستای توسعه و رشد شهر نشینی و به تبع آن استفاده از محصولات متنوع ساخته شده از فرآورده های چوبی ، توجه به صنعت چوب و تجهیزات وابسته‎اش بیشتر حس می‎شود.

امروزه صنعت چوب به فرصتی ایده‎آل برای سرمایه‎گذاری تبدیل شده است تا جایی که مقامات رسمی و متخصصین از این بخش مهم اقتصادی به عنوان یکی از مهمترین صنایع زیر ساختی جهت تولید و بازرگانی نام می‎برند.طی سالهای اخیر، صنایع چوب در حوزه های مختلف به خصوص بخش مبلمان، دکوراسیون داخلی و صنعت ساختمان جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.حضور کشورهایی چون آلمان، اتریش، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک، چین، کره‎جنوبی، فرانسه، هند، مالزی، ترکیه، تایوان، لهستان، رومانی، سوئیس، سنگاپور، انگلیس، فرانسه، هنگ کنگ، اوکراین، روسیه، امارات، ژاپن، اندونزی، تایلند و … در این نمایشگاه تائید کننده اهمیت به سزای آن است.

شرکت نمایشگاهی چیستا برگزارکننده نمایشگاه بین‎المللی صنایع چوب، یراق‎آلات، ماشین‎آلات مبلمان ، تجیزات و صنایع در شهرهای بزرگ ایران از جمله تهران، تبریز، شیراز، اصفهان و … میباشد.

درباره نمایشگاه صنعت چوب

نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان سالیانه یک نقطه همگرایی برای تولید‎کنندگان، واردکنندگان، صادر‎کنندگان، عرضه‎کنندگان و مصرف‎کنندگان در زنجیره صنعت چوب است. این نمایشگاه به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولید‎کنندگان، بازرگانان و متخصصین بخش، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری و … همواره مورد توجه بوده است. مشارکت در این پدیده اقتصادی-تبلیغاتی می‎تواند بهره‎وری و بازخورد مطلوب‎تر را برای شرکت‎کنندگان فراهم سازد. آمار موجود از افزایش تعداد مشارکت‎کنندگان در نمایشگاه و افزایش متراژ فضای نمایشگاه گویای اهمیت نمایشگاه فوق می باشد. طیف گسترده ای از محصولات، شامل محصولات چوبی، ماشین‎آلات نجاری، تیغ و کاتر، ابزار آلات، مواد اولیه، راه حل های صنعتی و غیره در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

به عنوان یک نمایشگاه تخصصی، نمایشگاه یراق‎آلات، ماشین‎آلات مبلمان فرصت بسیار خوبی را برای شرکت های منطقه‎ای و بین‎المللی و نمایندگان آنها، جهت به نمایش گذاشتن و کسب دانش در مورد چوب و ایجاد روابط راهبردی جدید با خریداران و سرمایه‎گذاران فراهم می کند. نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان تهران به غرفه‎داران این فرصت را می دهد تا محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در مقابل مخاطبان با کیفیت به نمایش بگذارند.

مزایای شرکت در نمایشگاه

  • با بازدیدکنندگان کلیدی در صنعت چوب، یراق‎آلات، ماشین آلات مبلمان برای خرید ارتباط برقرار کنید.
  • با ملاقات شرکای تجاری مرتبط )تأمین‎کنندگان، تولید‎کنندگان، انجمن‎های صنفی و موسسات( مخاطبین جدید ایجاد کرده و کار خود را گسترش دهید.
  • با تعامل با متخصصان صنعت چوب، درباره آخرین فناوری‎ها و محصولات صنایع چوب مطلع شوید.
  • فرصت های عالی برای بستن معاملات تجاری داخلی با خریداران جدی.
  • از طریق یک کمپین شدید بازاریابی منطقه‎ای و بین‎المللی، معرفی و تبلیغ خاص برند را بدست آورید.
  • فرصت های عالی برای بهره مندی از معاملات منحصر به فرد و دریافت پیشنهادات از طرف شرکت ها

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان تهران در تاریخ 13-16 بهمن ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات و ماشین آلات مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته تهران

سایر نمایشگاه های صنایع چوب سال 98 در ایران

سومین نمایشگاه تخصصی صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار، یراق آلات و تجهیزات وابسته – شهر آفتاب

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات، مواد اولیه صنایع چوب شیراز