عنوان نمایشگاه

نمایشگاه چرم و مد استانبول 2020

2nd Leather And Fashion Fair ( LESHOW ISTABNUL )

تاریخ برگزاری

26 الی 28 دی­ ماه 1398

16-18 January 2020

محل برگزاری

مرکز کنگره استانبول – ترکیه

ISTANBUL Congress Center – Turkey

نوع نمایشگاه

بین المللی – تخصصی

International – Specialized

ساعات بازدید

10 الی 17

10 AM – 5 PM

نمایشگاه چرم و مد استانبول
تا برگزاری
نمایشگاه چرم و مد استانبول 2020
0
0
0
0
روز
0
0
ساعت
0
0
دقیقه
0
0
ثانیه

نمایشگاه چرم و مد استانبول 2020

نمایشگاه چرم و مد استانبول (LESHOW ISTANBUL) پویا‎ترین و معتبرترین رویداد مد لباس در منطقه آسیا “LeShow ” استانبول از  26 تا 28 دی ماه 98 برای دومین بار در مرکز کنگره استانبول (ICC) افتتاح خواهد شد.

علاقه و هیجان بزرگی درLeShow   استانبول -2020 رو به رشد است ، قطب جهانی جدید و جذاب و دروازه برجسته به بازارهای هدف جدید با استفاده اندک از پتانسیل مصرفی تا به امروز برای بردهای سطح بالای صنایع چرم ، خز و صنایع نساجی.

LESHOW ISTANBUL   استانبول -2020 معروف به شهرت جهانی “Mix & Match” در مفهوم نمایشگاه مد آماده پوشش ، به همه حامیان شرکت کننده ، غرفه داران و طراحان مد دیدی بی نظیر و فرصت های شبکه های تجاری با کارآفرینان کلیدی مخصوصاً از اروپا ، آمریکای شمالی ، خاور میانه و بازارهای منطقه‎ای آسیای شمالی و مرکزی را ارائه می دهد.

در این محدوده ، ما انتظار داریم ما میزبان حدود 15000 بازدید کننده از جغرافیای متنوع جهان باشیم.

در طول این رویداد سه روزه قابل توجه؛ مجموعه های برجسته و چشمگیر از محصولات چرمی، خز و پارچه، لباس، کیف دستی، لوازم جانبی، جواهرات، جواهرات فروشی، لباس بافتنی، ترمه و لباس لوکس مارک های اخلاقی و پایدار ، آماده برای پوشیدن، خز و پارچه و ….. است.

پروفایل غرفه داران

  • چرم و خز

  • چرم و خز آماده پوشیدن

  • لوازم چرمی و لوازم جانبی مد (کیف ، کفش ، کمربند ، و غیره)

  • منسوجات با چرم و خز (کتهای بادی ، کابینت های ضد باد ، پوشش و غیره)

  • کت های ترمه و پوستی

750 خریدار برجسته بین المللی که عمدتاً از اروپا ، خاورمیانه ، آمریکای شمالی و جنوبی ، خاور دور ، آسیای میانه ، روسیه و کشورهای عضو کشورهای مشترک المنافع  می‎باشند، برای تقویت پتانسیل تجاری مشترک خود با نمایندگان عرضه کننده ملاقات می کنند.

دومین LESHOW ISTANBUL -2020 در مرکز کنگره استانبول (ICC) واقع در Nisantasi برگزار خواهد شد ، محله ای دوست داشتنی که به دلیل اصلی ترین جاذبه شهری و همچنین مکانی که به قلب مد و تجارت نزدیک است شهرت دارد.

دوره اول LESHOW ISTANBUL در سال 2019 : یک موفقیت قابل توجه

از 24 تا 26 ژانویه 2019 ، مرکز کنگره مدرن استانبول / هاربیه میزبان دوره اول LeShow استانبول در کل فضای مفید 5.934 متر مربع بود. فدراسیون بین المللی خز (IFF) حامی اصلی این نمایش بود ، در حالیکه NAFA و Kopenhagen FUR به عنوان “همیاران” و “مهمان” VIP در این نمایشگاه شرکت کردند.

دوره اول نمایشگاه نتایج بسیار مثبتی را به ثبت رساند ، زیرا موفق شد برای پوشش جوامع مد ، از تولید‎کنندگان گرفته تا عمده‎فروشان و خرده‎فروشان ، از طراحان مد تا خریداران حرفه‎ای ، مصرف‎کنندگان نهایی را در زیر یک سقف جمع کند . فراهم کردن یک پلت فرم مد و پویا و بسیار قابل اعتماد برای آنها.

131 غرفه‎دار معتبر از 14 کشور کانادا ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، مجارستان ، هند ، ایتالیا ، پاکستان ، فدراسیون روسیه ، صربستان ، اسلوونی ، ترکیه و اوکراین ، همچنین 10 طراح مشهور مشهور ترکیه در این نمایشگاه شرکت کردند و قرار است آخرین مجموعه های خود را به نمایش بگذارید: مجموعه گسترده ای از خلاقیت های پر جنب و جوش از چرم ، خز و بهترین پارچه که علاقه ی 4.843 بازدید کننده برجسته از 60 کشور را برانگیخته است.

شایان ذکر است که بازخورد مثبتی از طرف “برنامه خریدار میزبان بین المللی” معتبر گرفته شده است که در مجموع 400 خریدار بین المللی از 25 کشور آرژانتین ، ارمنستان، استرالیا، بلاروس، بلغارستان، جمهوری چک، مصر، گرجستان، آلمان، یونان، ایتالیا، قزاقستان، مراکش، هلند، پاکستان، پرتغال، جمهوری آفریقای جنوبی، روسیه، انگلیس، ایالات متحده، عربستان سعودی، صربستان، اوکراین و ویتنام ، را در ساختن ابتکارات جدید و همکاری بین المللی جمع آوری کرده است.